Autor Tema: NAŠA KREATIVNOST  (Posjeta: 7888 )

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
NAŠA KREATIVNOST
« : 28-09-2007, 12:00:29 »
Ovdje možemo napisati djela, misli, eseje, priče, pjesme, svega što je produkt naše mašte i slobode kreativnosti.

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
Odg: NAŠA KREATIVNOST
« Odgovori #1 : 28-09-2007, 12:13:43 »
Na rasip

Zvuk vodovodnih cijevi pjeva u crnoj sobi,
Ugađa našem strahu, gladi ga, doziva i robi.
Lagano se šuljaju pomaci i pucanje,
Voda nam moći naježenu kožu, jecanje.
Nasilno se nudi, gutaj me, gutaj,
Moći povez oko naših oćiju, lagani drhtaj.
Puni šupljine u našem tijelu,
Uzdiže nas i naše okove ka stropu,
Svira našim glavama o beton,
Miješa našu krv sobom.
Divan je okus krvi tvoje i moje,
Škakljiv je okus smrti naše.
Iste nas tekućine spajaju,
A opet sudbinom razdvajaju.

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #2 : 13-02-2008, 16:33:53 »
I tako se dva intelektualca pod pseudonimom Dodo i SemperFi, razmjenjujući vrlo dubokoumne razgovore i na osnovi procjene svojih zanimljivih karaktera (ni po čemu drugom), odlućili nači na cugi u jednoj birtiji koja je odgovarala njihovoj svrsi, dakle prava rvacka birtija u kojem sviraju domoljubne pjesme tipa Thompson & co., a vikendom i narodnjaci, ali ne novokomponovani, naravno...
Dodo je narućila poput prave fine gospođice Viljamovku, "Samo je malo razvodnjena", veli krezuba i ljubazna konobarica; "I košta samo 6,99 kn". Dok je SemperFi poput pravog muškarca narućio pivu, i to Ožujsko, zna se!
Prićali su o stvarima o kojem se inače raspravljaju u takvim situacijama i atmosferi, a to su teme poput politike, mobitela, hrane, skidanja debele kože sa pete, cijene klipa za ladu samaru ili golf jedinicu u 0.50 specijali, što je najbolje za hemoroide i tko je koga poj*bao u big braderu. Smrt homićima, sloboda narodu! Zatim natalitetu i sličnim problemima prosjećnog stanovnika ove zemlje. I naravno, koja je najbolja ženska na RTL-u.
Nakon 7 rundi (na račun Dode, naravno) smazali su porciju ćevapa, i Dodo je prdnula poput traktora u ranojutarnjem oranju u njezinom selu. "Kad prdnem pred simpatićnim ljudima, to je siguran znak za dugo prijateljstvo neopterećeno šovinizmom"
Rekla je ona, ljupko trepereći svojim dugim trepavicama. Čuvši to, SemperFi je osjetio kako mu se srce otvorilo i naraslo do Velebita, jer je imao okladu sa svojim prijateljima, a radilo se o vjećnom pitanju i mitu "Prde li žene?"
U međuvremenu, netko je od pijanih mušterija slučajno stao na Dodin rep (rep vražice, još u razvoju) i ona je poćela razbijati ćaše u ritmu Thompsona. SemperFi je vrisnuo pravim sopranom "Bježmo van", ali vani ih je čekao ćopor divljih pasa, poput bande zloglasnih Roma iz Piškorevca.
"Moramo pobjeći, to nije ono veselo društvo koje me prati svako jutro na posao!.." Vikne hrabra Dodo, i tako oni pobjegoše u šumu, u kojoj se SemperFi pretvorio u pravog Tarzana jer je bio dobar poznavatelj zelenog teritorija. Psi su im bili za petama i oni vrisnuše poput dvije vjeverice, i u zadnji ćas se uspjeli popeti na drvo.
I tako su ostali na grani dok SemperFi ne upita: "A tko je onaj veliki sa tako lijepo bijelom majicom i fotoaparatom u ruci?"
na što Dodo odgovori: "Ah, to ti je samo paparazzi koji misli da volim piti pivo iz penisa umjetne lutke, želi me uhvatiti na djelu (bilo kakvom), a majica mu se bijeli zato što ju pere sa Arielom."
"Uf, lik zbilja ima bujnu maštu, no majica mu je stvarno lijepa, nemam riječi" primjeti SemperFi, ali na to Dodo opet prdne i grana na kojoj su sjedili pukne i oni padnu dolje, na paparazzija. Paparazzi dohvati sjekiru i zaurla: "Nikakve ptice, pogotovo one što piju pivo iz penisa umjetnih lutaka, neće padati na moju ćast od metardevedeset i nešto, tako mi boga Drvosjeche i karirane košulje!" I poleti na njih.
"Bez brige, " reće SemperFi, "Ne zovu me bez razloga Tarzanom, idemo preko sedam gora, sedam mora i sedam planina i riješit ćemo se ovog paparazzija!"
I tako oni pobjegoše na mjesto iza sedam gora, sedam mora i sedam planina, pozdraviše zbunjenog zmaja koji se pitao gdje to živi....ali ovaj put im je prijetila još veća opasnost. Prema njima je išla neka žena u spavaćici, opasna lica i sa natpisom : "Muž me vara!!", a ruci je imala šibu. "O-o, sad smo zbilja j*bali ježa!" problijedi SemperFi, na što ih je žena dostigla i poćela ga tući poput malog ponija. Dodo skoći da obrani svog novog prijatelja, ali je i ona dobila svoje. Ipak, preostalo je njeno tajno oružje. Okrenula se, napregnula i pustila bojni otrov, ućinkovit kao u Drugom svjetskom ratu, krićavo zelene boje, i svi su popadali u nesvijest, žena, zmaj, pa čak i drvosjecha - paparazzi i divlji psi iza sedam gora, sedam mora, i sedam planina.
SemperFi padne na koljena: "Ti moja dobročiniteljice! Spasila si nas od zlih jezika i naše sigurne smrti, reci mi, koja je tvoja tajna neizmjerne snage u tvom krhkom tijelu?...Dodo se zacrveni, obori pogled i tiho protepa "Æevapi...to mi je tajno oružje, osim jezika. Ali nemoj nikome reći!"
Poslije toga su ogrnuli plašteve, uvukli se u odijela i stavili maske, i napravili su puno dobrih djela u Rvackoj. Bili su poput Robin Huda i Ivane Orleanske, samo puno bolji i originalniji - po uzoru na Sanadera, krali su od siromašnih da bi imali za sebe. Postali su strah i trepet svaćijih nosnica, opasniji od Superhika, legendarniji od uskoka i hajduka.
Ako mislite da lažem, pravi dokaz leži u filmu Batman & Robyn (Betmen i Robin, na rvackom) koji je postigao veliki uspjeh a nadahnut je doživljajima opisanih nam junaka.

- VÉGE -

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Spol: Muški
« Odgovori #3 : 13-02-2008, 17:18:32 »
Stvorena si za pisanje scenarija...............recimo neka sapunica na onoj tzv.televiziji RTL -::cit;

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #4 : 13-02-2008, 17:38:19 »
Stvorena si za pisanje scenarija...............recimo neka sapunica na onoj tzv.televiziji RTL -::cit;
Stvorena je ona za još nešto :cerek: i poslije toga :eek:

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #5 : 13-02-2008, 19:12:16 »
 ;) ludilo...

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #6 : 13-02-2008, 21:08:46 »
a radilo se o vjećnom pitanju i mitu "Prde li žene?"

moja kad joj dođe onako neka inspiracija...prdne da odmah imam smetnje na tv-u,a ako se zatekne u kupaoni obavezno poneka ploćica otpadne skupa sa kamencom u bojleru! bar ga ne moram čistiti!

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #7 : 14-02-2008, 10:59:10 »
moja kad joj dođe onako neka inspiracija...prdne da odmah imam smetnje na tv-u,a ako se zatekne u kupaoni obavezno poneka ploćica otpadne skupa sa kamencom u bojleru! bar ga ne moram čistiti!
Jel si siguran da je žensko?!... :eek:

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #8 : 14-02-2008, 11:22:13 »
Jel si siguran da je žensko?!... :eek:
Paaa,bila je! Nisam dugo provjeravao,pa sad ko zna nemože čovjek u ništa više biti siguran! :huh;

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
ROMANTIČNA PJESMICA U SERIJALU
« Odgovori #9 : 06-03-2008, 16:49:57 »
U toplom ljetu usred svake noći
dok duboko spavaju mama i tata,
Moja ljubav će mi doći
i tiho pokucati na prozor ili vrata.

Ta ljubav je velika,
tamnokosa,
iskusna,
a i vrlo pravićna,
fokus mojeg romantizma.
Tko je taj predmet
ljubavnog dodoizma?

O moj veliki medo, moje usne su vrele,
čekam te na krevetu u venerinoj pozi!
Požuri dok ne zatvorim oći snene;
dok me od poze ne uhvati grć u nozi.

Volim njegove maćje i opasne oke
jer bude moje vruće, vlažne želje
Simbol bjeline što blješti od čistoće.
Pogodite tko je potomak Drvosjeche?

(nastavak slijedi)

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #10 : 03-07-2008, 13:10:29 »
A di su živopisniji likovi, trebalo bi ubaciti sve članove ovoga foruma da poraste popularnost topica, naravno šablonski happy end mora ostati da bi svi ostali zadovoljni i sretni :mig:

Oznake:

Srodne Teme

Naslov / Autor Odgovora Zadnji post
5 Odgovora
5950 Hitova
Zadnji post 30-12-2007, 21:07:23
Zagreb-Forum