Autor Tema: Rođendani  (Posjeta: 9614 )

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
  • Spol: Ženski
Odg: Rođendani
« Odgovori #15 : 08-06-2007, 10:35:55 »
ne ja nisam provocirala vec sam stitila svoju privatnost po kojoj je on srao sa svojom lopatom

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Spol: Muški
« Odgovori #16 : 08-06-2007, 10:52:49 »
Ma jesam,sve sam pročitao i mislim da to nije dovoljan razlog za obostrano vređanje.Paradox je trebao pitati nju direktno,a Diana je odgovorila onako kako već je i eto vraga...pa tako možete non-stop!Jedno mora prekinutiraspravu i dobro!Nekako imam osjećaj da su tu u pitanju i neki stari nerašćićeni računi!No doobro malo se smirite i ne dozvolite da se netko naslađuje ovakvim načinom rasprave!Obadvoje ste rekli koliko imate godina i samo se ponašajte u u skladu s njima i to je dovoljno za kraj ovakvog načina razgovora!

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #17 : 08-06-2007, 11:01:15 »
Ma jesam,sve sam pročitao i mislim da to nije dovoljan razlog za obostrano vređanje.Paradox je trebao pitati nju direktno,a Diana je odgovorila onako kako već je i eto vraga...pa tako možete non-stop!Jedno mora prekinutiraspravu i dobro!Nekako imam osjećaj da su tu u pitanju i neki stari nerašćićeni računi!No doobro malo se smirite i ne dozvolite da se netko naslađuje ovakvim načinom rasprave!Obadvoje ste rekli koliko imate godina i samo se ponašajte u u skladu s njima i to je dovoljno za kraj ovakvog načina razgovora!
Nisam ju mogao pitati direktno, jer sam odgovorio zpintaru na pitanje, a ona se nije pojavljivala na ovom forumu.
Znači nisam ja postavio pitanje, nego sam dao odgovor.
S tobom se isto tako slažem i kao pametniji ću popustiti prvi.

Offline Zagreb-Forum

• Tek počeo
« Odgovori #18 : 08-06-2007, 11:12:41 »
kako sam ja shvatio ti si od doticne diane usao u privatni zivot, ona je jedina nadlezna osoba koja ima pravo pricati o svojoj trudnoci pa si mogao napisati da ni ti neznas nista o diani, a ne cuo ovo cuo ono, smatram da je gospoda branila samo svoju privatnost i da je ovaj put ona u pravu ......njena trudnoca je njen problem i niciji tudi i to nije bilo ljepo od tebe

Offline Zagreb-Forum

• Tek počeo
« Odgovori #19 : 08-06-2007, 11:14:59 »
a koliko vidim taj vas clan diana je skoro svaki dan na forumu pa si imao prilike da ju pitas osobno ako te nesto zanimalo

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #20 : 08-06-2007, 11:17:47 »
kako sam ja shvatio ti si od doticne diane usao u privatni zivot, ona je jedina nadlezna osoba koja ima pravo pricati o svojoj trudnoci pa si mogao  napisati da ni ti neznas nista o diani, a ne cuo ovo cuo ono, smatram da je gospoda branila samo svoju privatnost i da je ovaj put ona u pravu ......njena trudnoca je njen problem i niciji tudi i to nije bilo ljepo od tebe
Nisam ušao u privatni život ona je to sama objavila. Drugo zpintar je postavio pitanje, a ja odgovor. Prihvaćam, jer se smatram pametnijim i popuštam.
Nisam napisao niti jednu ružnu riječ, a ona je zajedno sa zpintarom i to podosta.
Ako je nešto javno objavljeno i to piše Diana po raznim forumima i blogovima, onda ti nisi u ovom slučaju u pravu.
Zanimljivo je da se ti prijavljuješ gore istog trenutka kad se Diana odlogira.

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
  • Spol: Muški
« Odgovori #21 : 08-06-2007, 11:22:16 »
Ha tko se tuće taj se voli :P :P :P >:) >:) >:)
Molim da se nitko ne uvrijedi na ovo, nije bilo zlonamjerno. Baš mi je palo na pamet kad sam čitao ove postove.

Offline Zagreb-Forum

• Tek počeo
« Odgovori #22 : 08-06-2007, 11:26:02 »
Nisam ušao u privatni život ona je to sama objavila. Drugo zpintar je postavio pitanje, a ja odgovor. Prihvaćam, jer se smatram pametnijim i popuštam.
Nisam napisao niti jednu ružnu rijeć, a ona je zajedno sa zpintarom i to podosta.
Ako je nešto javno objavljeno i to piše Diana po raznim forumima i blogovima, onda ti nisi u ovom slučaju u pravu.

pa privatnost je to sto si usao ipak u njen privatni zivot pitanje o trudnoci

Offline Zagreb-Forum

• Tek počeo
« Odgovori #23 : 08-06-2007, 11:26:46 »
Nisam napisao niti jednu ružnu rijeć, a ona je zajedno sa zpintarom i to podosta.

to je njena osobna stvar di ona pise to je njena sloboda

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #24 : 11-06-2007, 09:01:39 »
to je njena osobna stvar di ona pise to je njena sloboda

Moram priznati da se slažem s ovime.
A trudnoća je dragi moji nešto posebno i za ženu i za njenog partnera, ali to niko ne može shvatiti dok i sam ne prođe kroz to iskustvo. I teško može netko biti kompetentan o tome govoriti, ako i sam nije svoju partnericu vozio u rađaonu i dobio vlastitog klinca ili klincezu, stoga - molim! I to su glavni razlozi zašto sam na Dianinoj strani.
Žao mi je paradoxu ako sam te negdje uvrijedio svojim stavovima, ali koliko sam shvatio ti još nisi dosegao iskustvo vlastite djece - što ti od srca želim jer djeca oplemenjuju i svijet i dušu.
eto, toliko od mene o ovoj temi.

Oznake: