Autor Tema: što me muči ?  (Posjeta: 49599 )

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • Spol: Muški
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
Odg: pitanje za admina
« Odgovori #30 : 24-02-2008, 23:21:36 »
Ajde mogao bih ti vratiti skin ali se prvo obrati na http://www.simplemachines.org/ , budući sam ja vlasnik ovoga, pa ako ospore moje vlasničko pravo imaš što želiš.
Nadam se da sam fer  :mig:

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #31 : 25-02-2008, 14:26:36 »
Hm, jesi fer, ali, nije to ni tako lagan zadatak.
Mislim, kako ti mogu osporiti vlasništvo, pa ne možeš biti vlasnik nečega što je besplatno, barem tako piše na simplemachines.org, u biti oni pridržavaju neka prava na taj proizvod.
Zbilja ne razumijem, ti jesi vlasnik ovog foruma, to stoji, ali skin je u biti ADD-ON ovog foruma ako se ne varam, znači nešto što si dodao i što je bilo dobro, a sad toga više nema, zašto ga nema (?), ne znam jer nisam upućen u tvoje poslovanje.
Znam da sa ovim postom nisam zaslužio da mi vratiš skin, izgleda kao da ti više nemaš prava na njihovo korištenje, možda se i varam u svoj zaključak.

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #32 : 25-02-2008, 15:28:07 »
Brkaš lončiće.
Ono je njihov skin, ali ovaj skin i kompletno uređenje i integriranje je moje vlasništvo i kao takvo ga mogu ili dati na slobodno korištenje ili ne. Dakle ne govorimo o domeni, nego o dijelu programa.
Kako je to otvoren kod, a osobno sam dopisao mali milion nedostataka i imam u opcijama potpuno pravo zabraniti njihov skin koji mi nije funkcionalan i nema potpunu mogućnost kontrole, a njihov skin ne želim prepravljati jer bi to bila povreda vlasničkog prava, pa sam napravio sve nanovo i svoje.
Kad bih si skinuo recimo doljnji dio "Powered by SMF 1.1.4." onda bih ostao bez suporta kojeg ionako nemam za ovaj oblik korištenja.

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #33 : 26-02-2008, 09:36:17 »
Znam, očito je da sam pobrkao lončiće, al dobro, kaj sad, ja ti u tom pogledu baš i nemrem mnogo pomoći. Priznajem ti trud oko foruma, vjerojatno ne postoji ni jedan drugi sličan ovome, bar po funkcionalnosti i preglednosti, skin je u biti totalno nevažna stavka, glavno je da cjela stvar radi onako kako treba i da se družimo!

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Spol: Ženski
« Odgovori #34 : 26-02-2008, 21:46:44 »
Bnet..jer ne vidim da je ima...a zaslužuje punu pozornost >:D

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #35 : 26-02-2008, 21:47:51 »
jel to bivši DCM?

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #36 : 03-03-2008, 09:04:24 »
Pozdrav.
Ej Miha, imam jedan problem, problem je na stranicama ovog foruma, tj. radi se o mom životopisu u oglasima kojeg sam svojevremeno maknuo, bio sam maknuo cjelu temu, a sad je ona opet tamo. Ajde izađi mi ususret i makni bar onda životopis koji nema nikakvu funkciju i još ktome je prastar, tema i postovi neka ostanu, samo makni prvi post sa mojim životopisom.
Hvala unaprijed, nadam se da ćeš mi izaći ususret.

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #37 : 03-03-2008, 09:23:31 »
To se moraš obratiti Global Moderatoru Azrielu, a kad nešto postaš onda ti i google to indeksira i kad premjestiš temu ili bilo što ona i dalje ostaje na googlu u cashu sve dok se nakon kojih par mjeseci ne očisti. Moraš paziti što pišeš, da ne bude puno praznih linkova, a micanjem jednog posta ili razdvajanjem se svi linkovi citata poremete, kao i linkovi na topice, jer odrediš drugu grupu. To je dosta velik posao, a to jedino može Azriel napraviti i još mora svaki post editirati i popraviti linkove.

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #38 : 03-03-2008, 10:26:29 »
da i ak netko misli da se bumo podjelili u smjene od 0 do 24, kako bi stalno selili poruke i stavljali ih di spadaju, grdo se varate....

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #39 : 03-03-2008, 12:56:11 »
slažem se...toga ima dosta,a dosta od toga neće nikome nedostajati kad obrišemo iz razloga što neke teme prelaze u chat i međusobne obračune! ovdje to nedozvoljavamo zbog toga što gradimo novi način komuniciranja na forumima...bez dlake na jeziku ali reda mora biti!

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #40 : 03-03-2008, 23:13:43 »
pitanje u vezi logiranja ....

jel ovo neki bug ili je uobičajeno da kad se idem logirati u rubriku gore desno, ne ulogira me , već mi da drugi u koje piše da lozinka nije ispravnam kada je tu upišem onda jest ispravna...tako je od prvog dana..koristim IE7

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #41 : 04-03-2008, 00:17:05 »
Ajde da ti ja odgovorim u tome sam najvjerijatnije kompetentan, a kak se služiš imternetom još iz 19 stoljeća ak se ne varam (nema veze , zezam se) obriši si temp folder i sve cookie, a imaš i spyware negdje u računalu. Inaće te problem imaš samo ti i Ismael, a to se vidi po logovima na serveru.
Nema buga to je definitivno, a možeš se ulogirati i lijevo i označiti da ti zapamti lozinku za stalno i nećeš nikada imati problema.
Dobro bogati, a šta ja objašnjavam, pa jel ima netko koktu , žedan sam ko spužva?

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #42 : 04-03-2008, 00:27:54 »
nema špijuna , to je definitivno a IE je postavljen na brisanje svega...ali ok..provjerit ću još jednom..

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #43 : 16-03-2008, 16:54:02 »
i meni i dalje...

nemam više onaj drugi paralelni link.???? može netko poslat pliz

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #44 : 26-03-2008, 19:52:46 »
@niđo
pa jel vidiš i sam kako se piše. Dakle obraćaš se nekome, a citat je kad želiš komentirati dio iz posta, a onda sav suvišni dio izbaciš i ostaviš ono što želiš komentirati a da se zna na koga se komentar odnosi, a ako svaki post citiraš u cjelosti, samo zatrpavaš server.

Oznake: