Autor Tema: Prepucavanje između između Blu i Administratora  (Posjeta: 9219 )

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
Ok, budući da na drugom mjestu dobivam obavijesti da sam ovdje prekršila neka pravila, bilo bi mi drago čuti gdje sam to pogriješila.

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
Odg: Prepucavanje između lu i Administratora
« Odgovori #1 : 26-04-2009, 18:05:43 »
Nije ti lakše dati link? Kaj bi ja sad trebala to sve tražiti? Jel ti to moj IP daješ javno? To je u skladu sa politikom ovog foruma?

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
  • Spol: Muški
« Odgovori #2 : 26-04-2009, 18:09:44 »
Da li si u pp.u dobila liinkove na postove ?

Admin

• Gost
« Odgovori #3 : 26-04-2009, 18:12:25 »
To je IP onoga tko ti je uređivao to i u skladu je s pravilima foruma dok se ne daje njegovo ime, a IP adrese su dinamičke i mjenjaju se stalno.
Dakle ti postovi su t ispravljani jer si nepravilno citirala korisnika iznad sebe s cijelim citatom, a to ne računamo kao povredu dok se korisnik ne privikne, a i spajanje tema jer nije bila u skladu s naslovom teme. Ima još oko 20-ak logova.
Da bi dobila uvid u linkove, morala bi u najmanju ruku biti global moderator ili administrator, a ovako su ti podatci tajni i samo služe za eventualan dokaz, ako neka institucija to zatraži sudskim nalogom, a do tada mi u biti radimo sve da zaštitimo korisnika od moguće zloupotrebe.

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #4 : 26-04-2009, 18:12:29 »
Edited "Odg: Recite to ovdje ako smijete" by "Lu" Jučer u 20:44:00

Ne vidim da postoji moj post u tom vremenu

A ni ostalo ne nalazim :llol Možeš li ti to pojasniti i objasniti zašto mi se nije ukazalo da sam bilo gdje bilo što prekršila (ako jesam, ušto iskreno sumnjam)

Admin

• Gost
« Odgovori #5 : 26-04-2009, 18:13:24 »
Citat: Zagreb-Forum
Da li si u pp.u dobila liinkove na postove ?
Nije joj nitko slao opomene i toleriralo se kao što se tolerira i drugima i ispravlja se nepotrebno ili prazni proredi između teksta, ali kad baš vuče za jezik , onda se jezik može i pokazati.

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #6 : 26-04-2009, 18:19:26 »
To je IP onoga tko ti je uređivao to i u skladu je s pravilima foruma dok se ne daje njegovo ime, a IP adrese su dinamičke i mjenjaju se stalno.
Dakle ti postovi su t ispravljani jer si nepravilno citirala korisnika iznad sebe s cijelim citatom, a to ne računamo kao povredu dok se korisnik ne privikne, a i spajanje tema jer nije bila u skladu s naslovom teme. Ima još oko 20-ak logova.

Lijepo! Sad ne znam ni citirati? I naravno imate pospremljeno sve gdje sam kao pogriješila? Sada mi je jasno zašto vas je ovdje samo 5-6. Sve ostale od*ebete po kratkom postupku! Pa ok, uživajte vi u vašoj maloj oazi sa svojim pravilima i svemu ostalom što nije za obične smrtnike :( :chao:

Edit: a i ovo spajanje teme ima veze sa mojom pogreškom? :(

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #7 : 26-04-2009, 18:24:20 »
U redu, zašto su linkovi na njezine postove (koji su uređeni) tajni ?

Koliko sam shvatio postovi se i dalje ovdje nalaze jer je akcija edit, a ne delete, zašto se onda ne linka prema njima nego korisnik mora tražiti te postove ?

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #8 : 26-04-2009, 18:30:38 »
Edited "Odg: Recite to ovdje ako smijete" by "Lu" Jučer u 20:44:00

Lu ima post u 20:48 i 20:41 jučer, citat u njezinom postu je u 20:44 i u 20:39 napravljen. ni u jednom od ta dva posta se ne vidi da ih je itko editirao ?

Da li sam ja promašio post ili forum ne ispisuje u postu kada netko editira tuđi post ?

Da li to znači da admin ili mod može bez problema mjenjati tuđe postove i to se ne vidi na forumu nego samo u logu !?

Ako je ovo gore istina - onda ovdje mod i admin može šta hoće i običan korisnik nikad ne skuži šta se dogodilo ...

Admin

• Gost
« Odgovori #9 : 26-04-2009, 18:43:00 »
Ovdje se vidi kada je netko pisao post i kad ga je netko maknuo ili preselio.
Ovdje moderatori ne rade šta hoće i ne postavljaju nedorečena pravila kao tamo, a skoro iznad svakog važnijeg PDF-a koji nije obuhvaćen pravilima stoji Pravilo kao npr.: ovdje http://zagreb-forum.com/index.php?board=14.0

Na opićenom forumu nije dan niti jedan argument za nešto, a držite se pravila.
Opcija editiranja posta postoji, kao i vrijeme moderiranja, brisanja i svega ostaloga, a opcije se s vremenom same otvaraju prema aktivnosti korisnika.
Ne optuživati bez dokaza.
Stao si na njezinu strani jer moraš, no trebao bi biti i objektivan, a i Azriel ju je upozorio da se kod nas ne posta s jednim smajlićem.

Jel\' Ima neki bar jedan jedini argumenat ili se odjavljujem s admina da mogu normalno komentirati?

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #10 : 26-04-2009, 18:47:05 »
Kako opravdavaš to da si promijenio admin post gore i ne postoji ona linija dolje last edited by ?

Ili drugo pitanje:

Ako adminitrator ili moderator uredi moj post - da li to piše u mome postu tj. ako on to ne napiše ? Da ili Ne ? to je funkcija koja se može sa modom ukloniti ali smatram da je nepošteno ju uklanjat jer se onda mora vjerovati administratoru i moderatoru.

A priče kako čovjek neće zloupotrijebit nikada položaj ... pa ne bi bili ljudi ... :)

Što ti meni želiš reć ovim ? Ono vrijeme iz loga se ne poklapa sa vremenima posta - zašto ?

Jel to znači da je ono vrijeme u postu vrijeme uređivanja toga posta od strane treće osobe ? Ako u logu stoji vrijeme kreiranja posta.

Admin

• Gost
« Odgovori #11 : 26-04-2009, 18:51:54 »
Edit: a i ovo spajanje teme ima veze sa mojom pogreškom? :(
Nema veze s pogreškom, nego to više nije pitanje za admina, nego prepucavanje na osobnoj razini i tako ćemo ga ostaviti.
Da je neko pitanje za admina o grešci ili bilo koje tehničke poteškoće, onda OK.
Da je kritika, onda spada u kritiku, a kako si i t tamo razdvajala pet postova na tri teme, a sve su vezane za jedno te isto, pa valjda smijem i ja razdvojiti temu po naslovu.
Vidiš da sam sad sam i da nema modova i ne mogu se odlogirati, da bih postao kao normalni korisnik.

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #12 : 26-04-2009, 18:53:04 »
Ovdje moderatori ne rade šta hoće i ne postavljaju nedorečena pravila kao tamo, a skoro iznad svakog važnijeg PDF-a koji nije obuhvaćen pravilima stoji Pravilo kao npr.: ovdje

Gdje se to vidi? Zašto ja ne mogu dobiti linkove sa svojim pogreškama? I gdje je to mene Azrica upozorio? ;D

I gledam pravila i ne nalazim da se ne smije citirati cijeli tekst! Budete to dodali gora da buduće generacije znaju za što su optužene? :kava:

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #13 : 26-04-2009, 18:59:34 »
Admine previdio si moja pitanja: trebam li ja ostale korisnike po forumu ić ispitivat da li su doživjeli da misle da im je post izgledao drugačije ?

I moja sva pitanja su tehničke naravi i sigurnosti na ovom forumu.

Da li je ovdje namjerno uklonjen ispis kada je tko uređivao post ?

Mislim to je jedino što osigurava (jer ipak ne petljaju svi po bazi) da se vidi tko je petljao po postu.

Admin

• Gost
« Odgovori #14 : 26-04-2009, 19:00:03 »

Kako opravdavaš to da si promijenio admin post gore i ne postoji ona linija dolje last edited by ?

Post još nije bio završen do kraja i ima brzo editiranje koje kod vas ne radi

Ili drugo pitanje:

Ako adminitrator ili moderator uredi moj post - da li to piše u mome postu tj. ako on to ne napiše ? Da ili Ne ? to je funkcija koja se može sa modom ukloniti ali smatram da je nepošteno ju uklanjat jer se onda mora vjerovati administratoru i moderatoru.

Piše u tom postu ako ga uredi za razliku gdje je ona tamo editirala moj post i nije napisala tko ga je editirao, pa sam zato popizdio, a i poslala mi je PP o tome

A priče kako čovjek neće zloupotrijebit nikada položaj ... pa ne bi bili ljudi ... :)

Mi nismo oni ili ovi, kod nasvlada isključivo otvorenost i poštenje i kaže se sve što se misli i bez ljutnje

Što ti meni želiš reć ovim ? Ono vrijeme iz loga se ne poklapa sa vremenima posta - zašto ?

Tebi se ne želi ništa reči, ali kad se javljaš kao svakoj rajngli poklopac, a neznaš o funkcijama ovog foruma baš ništa.
Vrijeme iz posta je valjda vrijeme kada je post napisan, a vrijeme iz loga je vrijeme kada je netko zamijetio post ili ga selio ili spojio ili editirao.

Jel to znači da je ono vrijeme u postu vrijeme uređivanja toga posta od strane treće osobe ? Ako u logu stoji vrijeme kreiranja posta.

Pročitaj tekst i objašnjenje s razumijevanjem i sigurno ćeš shvatiti napisano.

Oznake:

Srodne Teme

Naslov / Autor Odgovora Zadnji post
0 Odgovora
3560 Hitova
Zadnji post 12-08-2007, 09:29:26
Zagreb-Forum