Autor Tema: SUMRAK OČEVA?  (Posjeta: 24098 )

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
Odg: SUMRAK OČEVA?
« Odgovori #30 : 03-03-2008, 13:22:53 »
ma da, dva tate imaju kćerku primjerice...
 i sad oni njoj trebaju objasniti menstruaciju, pokazati kaj treba pokazati..
a obadvojica nemaju pojma o menzusu ali zato uspoređuju svoje probleme sa hemeroidima?????
Kako tipićno. Kao tradicija neka nalaže da se otac ne petlja u spolni odgoj svoje kćerke, jer to tradicionalna norma odgajanja ne nalaže. Kaj je onda sa samohranim oćevima, koji imaju koliko-toliko normalan odnos sa kćerkom, tko će im u tom slučaju objasniti menstruaciju? Sasvim je ok i normalno, poželjno da otac preuzme potpunu odgovornost odgajanja a ne se pridržavati zadrtih tradicija odgajanja...
Pravi su mi muškarci koji takve prirodne i normalne pojave kod žena ne gledaju kao dio života, nego tabu temu a uz to su kvazi iskusni ljubavnici i "dobri poznavaoci", ženskog tijela i njihove prirode, a sa svojom vlastitom kćerkom se ne usude pričati o prirodnim stvarima jer ih se to ne tiče, a na kraju se ispostavi da o tome ništa ne znaju, jer je takav red. :o

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
  • Spol: Muški
« Odgovori #31 : 03-03-2008, 13:24:26 »
Kako tipićno. Kao tradicija neka nalaže da se otac ne petlja u spolni odgoj svoje kćerke, jer to tradicionalna norma odgajanja ne nalaže. Kaj je onda sa samohranim oćevima, koji imaju koliko-toliko normalan odnos sa kćerkom, tko će im u tom slučaju objasniti menstruaciju? Sasvim je ok i normalno, poželjno da otac preuzme potpunu odgovornost odgajanja a ne se pridržavati zadrtih tradicija odgajanja...
Pravi su mi muškarci koji takve prirodne i normalne pojave kod žena ne gledaju kao dio života, nego tabu temu a uz to su kvazi iskusni ljubavnici i "dobri poznavaoci", ženskog tijela i njihove prirode, a sa svojom vlastitom kćerkom se ne usude pričati o prirodnim stvarima jer ih se to ne tiče, a na kraju se ispostavi da o tome ništa ne znaju, jer je takav red. :o
ćuj ak bi tebi bilo ugodno da si recimo curica od 12 godina, i da ti dva tate prvi put namještaju uložak, onda ti više na tu temu nemam kaj reći....

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #32 : 03-03-2008, 13:32:11 »
Možda si ti takav ali sad govorimo o jednoj većoj cifri, pa smo se malo dotakli i drugaćijih ljudi i razmišljanja, isto tako i normi. Možda je kod tebe tako, ali to ne znači da takvo pravilo vlada kod tvojih susjeda. Ti znaš kaj je za tebe najbolje i to je ok, dok god to ne počneš nametati i drugima...ako žena osjeća da hoće odgojiti dijete bez intervencije muškarca, to njeno pravo. Ako to hoće izvesti sa ili bez kite (jer ishod je uvijek isti) to je njeno pravo.. Uostalom, ono što se tebi čini "normalnim", to se čini i stanovnicima Kine...ubijati ženske bebe zbog toga što je to tako obićaj i "norma"...
ma pusti Kinu...a te žene koje misle da imaju to pravo,mislim odgajati dve lezbaće djete...nemaju to pravo! bilo tko ako ima nešto ljudsokosti u sebi nemože odobravati tako nešto jer se protivi zakonima prirode......znači izopaćeno i bolesno!
baš me zanima kad dođu u crkvu( a jako su pobožne većinom) i slušaju propovjed...a ono sve o obitelji ...i tako! šta su dve lezbaće ili dva pedrećine obitelj?
ajd malo se sjetite...unazad dosta godina,kad je to krenulo svijetom,pa eto dođe pošast i kod nas,,,,nisu li žene bile glasnije za ostvarenje tih ciljeva kojima danas teže homoseksualni parovi? O, Adame jebo te dan kad si se rebra odrekao za onu koju i zmija okrenu protiv tebe!

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Spol: Ženski
« Odgovori #33 : 03-03-2008, 13:32:30 »
ajmeee..mojoj curici sui tata i mama jednako sudjelovali u objašnjavanju seksualnosti a uložak je namjestila sama puna ponosa...
druga su vremena sada...djeca puno više znaju iz medija i okline nego nekad moja recimo, generacija..
sasvim im je svejedno od koga će dobiti informaciju a ako im je malo nači će je na internetu

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #34 : 03-03-2008, 13:34:32 »
ti normalno nemožeš bez extremnih primjera...
ubiti drugo ljudsko biće naprosto nije normalno....
Volim gledati reciproćno. Ono što se nama čini "normalnim" nekome je odvratno. Usporedimo samo različite kulture i norme ponašanja. Ubojstvo se ćesto opravdava. Ubojstvo se opravdava u pojedinim situacijama...čak se ponekad smatra i "normalnim".
Ako ne vjeruješ, promozgaj i nađi primjere.
Dakle, iako bi to bio offtopic ako se previše udubimo, moram ovo napomenuti... vjerujem da i ti opravdavaš ubojstvo na neki način...dakle, ne možeš tvditi da je "ubojstvo drugog ljudskog bića APSOLUTNO nenormalno"
Ratovi, samoobrana, smrtne kazne, osvete, nehotićna ubojstva, smaknuće neke "opasne osobe" u ime sigurnosti države...uvijek postoji neka pravićnost i opravdanje, neka "norma" po kojoj se to radi...i OPRAVDAVA.
 Spomenula sam ubojstvo beba zato što to postoji, i to još ženskih beba, a ddarkok je ubijanje muške djece spomenuo tek kao hipotezu i to u nekoj budućnosti, tj. moralno raspravljanje "što bi bilo kad bi bilo"...

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #35 : 03-03-2008, 13:37:40 »
što znači normalno i prirodno ?
tko je postavio pojmove o normalnosti i prirodnosti??
kako su nastali ??
svatko tko zna nešto o ljudskoj zajednici kroz povjest bi trebao znati što je normalno....pusti ove moderne fore,sotoniste i pedere...razlike nevidim jer su izopaćeni i jedni i drugi! nnemojte samo prodavati one fore o homićima među životinjama ! ne vrijeđajte razumniju vrstu po tom pitanju! imao sam dva maćka i mačku...... i nikad se njih dva nisu jebala ,već obadva mačku :))))na smjenu!

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #36 : 03-03-2008, 13:40:50 »
ajmeee..mojoj curici sui tata i mama jednako sudjelovali u objašnjavanju seksualnosti
a zašto ti je trebao tata za curicu?jel baš pravi ili ???? :lol: ej ne zamjeri mi al izludili ste me već! odoh! imam posla,a većeras nastavimo! bez ljutnje! može? +::top;

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #37 : 03-03-2008, 13:46:06 »
ćuj ak bi tebi bilo ugodno da si recimo curica od 12 godina, i da ti dva tate prvi put namještaju uložak, onda ti više na tu temu nemam kaj reći....
Odrasla sam uz tatu tipićnog šovinistu koji mi je znao samo govoriti da držim skupljene noge u protivnom ću loše završiti, a nikakve pametne savjete mi nije mogao dati jer je bio jednostavno preglup, tradicionalan maćo muškarac, pa iako je na njemu ostao odgoj u doba mog puberteta, nije znao ni beknuti o menstruaciji, sva sreća što sam puno čitala i tako saznala osnovne stvari. Jebem ti ja takvog oca. Meni nije bilo neugodno pitati ga; neugodno je bilo NJEMU, i jasno se sjećam da se čak i izderao na mene jer to "nije red".
Pa da sam imala dvije tate koji bi mi pružali potrebnu pažnju u osnovnom odgoju, više bih ih poštovala po tom pitanju nego jednog oca koji nije bio nizašta, nego je samo srao i graktao o ženama koje mogu biti ili kurve ili majke. Je**m ti ja takav zadrti narod i uloge muškaraca.

Baš se pitam kako biste vi odgojili svoje kćerke da ste sami?...

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #38 : 03-03-2008, 13:47:23 »
a zašto ti je trebao tata za curicu?jel baš pravi ili ???? :lol: ej ne zamjeri mi al izludili ste me već! odoh! imam posla,a većeras nastavimo! bez ljutnje! može? +::top;

nema ljutnje :-))) i naravno da je pravi

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #39 : 03-03-2008, 13:48:36 »
imao sam dva maćka i mačku...... i nikad se njih dva nisu jebala ,već obadva mačku :))))na smjenu!

naravno, jer su imali maću pri ruci :-)))

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #40 : 03-03-2008, 13:59:09 »
ma pusti Kinu...a te žene koje misle da imaju to pravo,mislim odgajati dve lezbaće djete...nemaju to pravo!
O, siroti...da pustim Kinu, u kojoj je sigurno ubojstvo beba nešto puno gore od lezba koje su odlućile imati djece..bitno je da to pogađa nećiji ego, iako ti osobno nisu nikaj napravili. Budi bez brige, lezbe će biti i ostati u manjem broju, i neće utjecati na ulogu muškarca kao oplemenjivaća utrobe grešne Eve...
baš me zanima kad dođu u crkvu( a jako su pobožne većinom) i slušaju propovjed...a ono sve o obitelji ...i tako! šta su dve lezbaće ili dva pedrećine obitelj?
A toliko se ljudi bune (pogotovo ovdje na forumu) protiv utjecaja crkve i petljanja u obitelji...a sad ovdje govoriš o važnosti crkve koja govori kakva bi obitelj trebala biti.
nisu li žene bile glasnije za ostvarenje tih ciljeva kojima danas teže homoseksualni parovi? O, Adame jebo te dan kad si se rebra odrekao za onu koju i zmija okrenu protiv tebe!
Eto, ovdje si se pokazao da si žestok krščanin (a u prijašnjem postu si opisao da si neki borac za "prava žene"), dok Biblija stavlja ženski rod u podređeni položaj...

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #41 : 03-03-2008, 16:18:16 »
O, siroti...da pustim Kinu, u kojoj je sigurno ubojstvo beba nešto puno gore od lezba koje su odlućile imati djece..bitno je da to pogađa nećiji ego, iako ti osobno nisu nikaj napravili. Budi bez brige, lezbe će biti i ostati u manjem broju, i neće utjecati na ulogu muškarca kao oplemenjivaća utrobe grešne Eve...A toliko se ljudi bune (pogotovo ovdje na forumu) protiv utjecaja crkve i petljanja u obitelji...a sad ovdje govoriš o važnosti crkve koja govori kakva bi obitelj trebala biti.Eto, ovdje si se pokazao da si žestok krščanin (a u prijašnjem postu si opisao da si neki borac za "prava žene"), dok Biblija stavlja ženski rod u podređeni položaj...
koji si se  k*rac uhvatila kine?zaboli me desno jaje što se u kini ubijaju...a gdje to ne?o važnosti crkve govorim iz razloga što ti izopaćenici najviše ližu oltare,a rade nešto sasvim kontra.....a za crkvu me sad zaboli i lijevo jaje! obitelj je nešto što bi trebala biti privilegija samo za ljude koji su dostojni da to spoznaju,a ostali neka se jebu međusobno i tako održavaju vrstu!nekima.... nitko nije kriv što nije imao sreću živjeti u normalnom obiteljskom okruženju,neki mrze muškarce jer su možda bili silovani u mladosti,neki nepodnose mušku dominaciju na planeti zemlji iz razloga samo zato što nisu rođeni u muškom obliku..... ma vidi ja s tobom nisam nikada imao nikakav konflikt iz razloga što sam poštovao tvoja stajališta i nisam ništa izvlaćio iz teksta i stavljao pod navodnike a kamoli tvoj stav objašnjavao tebi iz mog kuta gledanja!

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #42 : 03-03-2008, 19:01:37 »
obzirom da na planeti ,ako se ne varam ima više žena..a i obzirom na to da je izuzetno teško osmisliti umjetnu maternicu a sjeme je lako spremiti..ja zaista mislim da vam je s vremenom odzvonilo...samo pitanej je , koliko će tada biti zabavno ;)
Ovo što kažeš da vas ima više na planeti i nije neki plus za vas, jer koliko sam do sada vidio u životu mira bude kad nema više od jedne žene na jednom mjestu, jer ćim su dvije na jednom mjestu nemože dugo mira biti.
O da, umjetnu maternicu će brzo osmisliti, pa će uskoro tema biti na forumu "sumrak žena".
A za ovaj zadnji dio o zabavi tu si potpuno u pravu, teško je sam sa sobom voditi ljubav (osim narcisoidnih).

P.S. Kako moram službeno biti odsutan neko vrijeme nastavljamo jer treba to sve pročitati što je danas napisano.

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #43 : 03-03-2008, 19:44:26 »
Citat: Zagreb-Forum
jer koliko sam do sada vidio u životu mira bude kad nema više od jedne žene na jednom mjestu, jer ćim su dvije na jednom mjestu nemože dugo mira biti.

krivo ,krivo....nisi imao sreće u životu da naletiš na obrnute situacije :(

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #44 : 03-03-2008, 21:07:33 »
"Teoretski, lezbijski parovi bi tako mogli biti biološki roditelji svojem djetetu."

O tome imam svoje mišljenje koje sam iznio na drugim temama i netrebam ponavljati.

A ovo je bitno:

"Engleski znanstvenici smatraju da su pronašli način kako od koštane srži žene napraviti spermu i kako muškarce jednom zauvijek izbaciti iz reproduktivnog kruga.
Ako se ova stvar ikad počne provoditi u praksi, muškarci ne samo da bi manje pridonosili produženju vrste, već bi se s vremenom njihov broj poćeo smanjivati s obzirom na to da u ''ženskoj spermi'' nema kromosoma Y, pa je s njom nemoguće zaćeti muško dijete."

Ako ovo uspije to više nije zajebancija niti je to nekakav sukob muško-žensko što se stalno povlači po nekim temama, ovo je vrlo ozbilja stvar, znači kroz određeni vremenski period smanjit će se i nestati muška populacija. Zemlja će postati planet žena (bez asocijacija na nešto drugo) i svaka od njih će se sama sa sobom zabavljati (sama sebe zadovoljavati) ili će postati lezbejke.
Mislim da će im biti zabavno.

Oznake: