Autor Tema: SUMRAK OČEVA?  (Posjeta: 24392 )

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Spol: Ženski
Odg: SUMRAK OČEVA?
« Odgovori #60 : 06-03-2008, 20:37:26 »
Onda se ne treba ništa ćuditi jer po tome svi vućemo porjeklo od incesa.

pa na koncu konca, ako ćemo povjerovati u Adama i Evu onda tako i jest...

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
  • Spol: Muški
« Odgovori #61 : 06-03-2008, 21:35:24 »
Zato mislim da si u pravu i da ne treba ćaćkati u prirodu i "napredovati" pod svaku cijenu, pa možda zajebemo tijek evolucije i opstanemo.

Pa sad, u jednom si u pravu, a u drugom nisi. Ako gledaš da su prijašnje vrste nestale u treptaju, a mi se borimo za opstanak i to je relativno. Mi smo ti koji imamo bio oružja za uništiti sebe i sve oko sebe u jednom danu i to više od osam puta za redom. I to je normalni tijek evolucije. Ima jedan film koji je naravno samo film ali prikazuje nešto što bi se moglo desti ako ne obraćamo pozornost i ne stavimo istraživanja pod enitićku kontrolu. Fillm se zove "ja heroj". Još je u kinima. Kažeš "zajebemo" evoluciju pa opstanemo. Ljudska povijest se mjeri od kad su ljudi odredili da se mjeri. Ima znanstvenih dokaza da je ćovijek bio na zemlji i puno prije nego što moderna povijest to dokazuje i želi priznati. Mislim da sam već pisao o tome. Podvodne nastambe u Japanu itd... To bi značilo da je preživio i opstao malo više od par ledenih doba, a i nemoj zaboraviti da smo strašno prilagodljivi, pretpostavlja se da ako bi čovjeka poslali od prije 100 godina u današnje vrijeme da bi jako brzo umro zbog promjene klime i mješavine zraka. To znači da ljudsko biće samo po sebi evulvira i da to treba ostaviti po strani. Ne petljati se u taj dio posla. Teško je prirodu zajebati.
Ako bi slušali Davida Ickea onda smo svi nastali genetskim inžinjeringom, ako bi čitali Ep o Gigamešu i po njemu smo nastali genetskim inžinjeringom. Al to su puste priče i naklapanja. Ne vjerujem u male zelene ni bogove koji nama upravljaju. Vjerujem u ljudsku glupost. Nisam vjernik, al opet netreba dirati puno u prirodu i normalan tijek reprodukcije. Biblija je priča za sebe.

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #62 : 10-03-2008, 20:45:57 »
Ljudska povijest se mjeri od kad su ljudi odredili da se mjeri. Ima znanstvenih dokaza da je ćovijek bio na zemlji i puno prije nego što moderna povijest to dokazuje i želi priznati. Mislim da sam već pisao o tome. Podvodne nastambe u Japanu itd... To bi značilo da je preživio i opstao malo više od par ledenih doba, ....

To me doista interesira, čitao sam nešto o tome, gledao na TV,... a zanimljivo je objašnjenje zašto se to ne istražuje, kažu zato jer bi se onda morala ponovo pisati povjest čovjećanstva.

Ne vjerujem u male zelene ni bogove koji nama upravljaju. Vjerujem u ljudsku glupost. Nisam vjernik, al opet netreba dirati puno u prirodu i normalan tijek reprodukcije. Biblija je priča za sebe.

Nešto mislim na taj dio priroda, evolucija,... da li je sve što čovjek napravi, kako ti kažeš vjeruješ u ljudsku glupost, u biti prirodno i normalno, jer ako smo došli do ovoga stadija razvitka, mislim ako je to normalan tijek evolucije onda je i normalno ako radimo te gluposti jer nas je evolucija i stvorila takve. Možda ima previše filozofije u ovome?

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #63 : 26-03-2008, 17:23:13 »

P.S. Biblija mi nikako neštima prvi par Adam i Eva imali su dva sina e to mi nikako neštima?

Zaboravio si pročitati ostatak gdje sinovi odlaze i nalaze sebi žene. Jer, tako piše u Bibliji.

@Niđo

zar nisi nešto pobrkao??

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #64 : 07-04-2008, 16:33:12 »
Da se vratim na temu s koje smo ja i Niđo odlutali...

Na T-portalu je objavljeno slijedeće:

Znanstvenici sa Sveućilišta Göttingen u Njemaćkoj uspjeli su stvoriti umjetne spermije i njima oploditi miševe

više o tome

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #65 : 07-04-2008, 16:48:18 »
Da se vratim na temu s koje smo ja i Niđo odlutali...

Na T-portalu je objavljeno slijedeće:

Znanstvenici sa Sveućilišta Göttingen u Njemaćkoj uspjeli su stvoriti umjetne spermije i njima oploditi miševe

više o tome
odlićno...
i cjepivo protiv HIV-a je šljakalo na miševima, na ljudima ne...
pretpostavljam da će mišica izroditi novu vrstu šišmiša a glasat će se ko patka....

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #66 : 07-04-2008, 16:58:07 »
odlićno...
i cjepivo protiv HIV-a je šljakalo na miševima, na ljudima ne...
pretpostavljam da će mišica izroditi novu vrstu šišmiša a glasat će se ko patka....

pa ćuj, već su klonirali kravo-ljude(embrij)...pa nikad se ne zna...
s druge strane savim je za oćekivati da se radi na ovakvim stvarima, vjerovatno sa razlogom..
ne da se ženama omogući da utamane muški rod :rofl: već vjerovatno iz sasvim praktićnih medicinskih dugoroćno gledano razloga.

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #67 : 07-04-2008, 18:37:21 »
ne da se ženama omogući da utamane muški rod :rofl: već vjerovatno iz sasvim praktićnih medicinskih dugoroćno gledano razloga.
hmda, da bi svjetom vladala nadrasa, i vikala zig heil....

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #68 : 07-04-2008, 18:42:14 »
hmda, da bi svjetom vladala nadrasa, i vikala zig heil....

sad bi ja ovdje trebala staviti smajlić koji se ceri, i to bio dovoljan komentar..ili ne bi..
da su amerićki znanstvenici u pitanju ,šta bi oni vikali ???

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #69 : 07-04-2008, 18:42:51 »

sad bi ja ovdje trebala staviti smajlić koji se ceri, i to bio dovoljan komentar..ili ne bi..
da su amerićki znanstvenici u pitanju ,šta bi oni vikali ???

zig heil...
misliš da su oni imuni na to?

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #70 : 07-04-2008, 18:50:01 »
zig heil...
misliš da su oni imuni na to?

aaaa..hebateled, možda isto koliko i ostali..

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #71 : 13-09-2008, 03:50:44 »
Ženska sperma,homosekualizam,kontracepcija,abortusi... -::top; Strašno.

Samo su dvije stvari na svijetu beskonaćne, svemir i ljudska glupost, samo što za svemir još nisam siguran.
 Albert Einstein

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #72 : 17-09-2008, 21:19:45 »

Samo su dvije stvari na svijetu beskonaćne, svemir i ljudska glupost, samo što za svemir još nisam siguran.
 Albert Einstein

Ovo je jedna od boljih njegovih izjava. Pogotovo ovo o gluposti..

Oznake: