Autor Tema: Pedofilija,bolest ili???  (Posjeta: 6387 )

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Spol: Muški
Pedofilija,bolest ili???
« : 24-02-2008, 11:41:57 »
Svi smo bili svjedoci ovih dana prekidanju pedofilskog lanca u HR,pa me zanima ....jer si ne mogu nikako predočiti manijaka koji se naslađuje nad nevinom djecom,šta vi mislite o tome?
Ima li i žena pedofila?To ja koliko vidim rasprostranjeno po cijelom svijetu,homoseksualnost isto tako,nasilje,lopovluk......šta je to sa ljudima?Mislite li da je to možda donekle i normalno i da je to ipak svojstveno ljudskom rodu oduvijek,samo su komunikacije između kontinenata toliko sad brze i omogućuju puno više informacija u kratkom roku nego prije 50 god.a kamoli dalje u povijest,pa se za takve stvari velikih razmjera nije niti moglo znati?
Nemogu zamisliti...jednostavno ne,,, djecu tako osakatiti tjelesno i psihički!

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
Odg: Pedofilija,bolest ili???
« Odgovori #1 : 24-02-2008, 19:58:20 »
Da to je uvijek postojalo samo su sada kako kažeš informacije iz cijelog svijeta dostupne sada i odmah pa to izgleda kao da prije toga nije bilo.
Da ima žena pedofila.
Normalno da to nije normalno, hm baš me zanima da li će se nači sad neki um pa o tome napisati post kako bi i pedofilija bila nešto normalno i prirodno i dokaz nači u životinjskom svijetu :rafal;.

Kad je poćela ova akcija malo sam se zamislio šta bi bilo da ja slučajno dođem na neku taku stranicu, znam odmah bi otišao ali da li bi i mene locirali i zabilježili kao korisnika tih stranica odnosno pedofila.
Treba tome stati na kraj ali ne hajkama rulje.

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #2 : 24-02-2008, 20:14:07 »
Da to je uvijek postojalo samo su sada kako kažeš informacije iz cijelog svijeta dostupne sada i odmah pa to izgleda kao da prije toga nije bilo.
Da ima žena pedofila.
Normalno da to nije normalno, hm baš me zanima da li će se nači sad neki um pa o tome napisati post kako bi i pedofilija bila nešto normalno i prirodno i dokaz nači u životinjskom svijetu :rafal;.

Kad je poćela ova akcija malo sam se zamislio šta bi bilo da ja slučajno dođem na neku taku stranicu, znam odmah bi otišao ali da li bi i mene locirali i zabilježili kao korisnika tih stranica odnosno pedofila.
Treba tome stati na kraj ali ne hajkama rulje.

ak otvoriš i gledaš pedofilsku stranicu, to nije kažnjivo, kažnjivo je skidati sadržaj na neki medij.
Ak naletiš na tu stranicu odmah ju prijavi na oluja101@hotmali.com, iza toga maila skriva se vrhunski tim policije koja odmah reagira.
mislim znamo priče o našoj policiji, ali ovi su debelo iznad toga.....

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #3 : 24-02-2008, 22:57:17 »
Ja se zabrinio šta može biti ako slučajno dođem na pedofilsku stranicu a onda pročitam ovo:
http://www.net.hr/vijesti/page/2008/02/24/0027006.html
On za 16 kaznenih djela bludnih radnji dobije 3 godine uvjeta, ne da je 16 puta skinio i snimio pedofilske sadržaje nego je to stvarno napravio. Nakon isteka tri godine on drži misu i ljudima prenosi rijeć Božju. Onda komentar da su ljudi na misi zbog mise a ne zbog svećenika. Pa tko drži misu? Da je misu održavala naprimjer Severina (prva mi je pala na pamet) ja bi išao na tu misu samo zbog same mise i da ćujem rijeć Božju, kunem se.
Ako je ovaj dobio 3 godine uvjeta onda ovi koji su skidali pedofilski materijal trebaju dobiti najmanje uvjetnu u trajanju školskog velikog odmora.
Dobro odslužio je svoje ali onda ne može voditi misu, kad ga već štite neka ga pošalju negdje u neki samostan u Obalu bjelokosti.
Kako on ima "muda" pokazati se tako javno da ga nije sramota.

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #4 : 25-02-2008, 20:41:20 »
To su svećenici krivi a ne zakon. Dobro ovdje svi znamo da vlada liže dupe ovom popovima jer su oni strašno jak lobi u državi i jedan drugome mije ruke kad se boje da ne dojđu opet komunjare na vlast. Sve je to mućka sa tim popom i za takve nema nikakve pravde osim javnog linća al doslovce, privezati za stup srama i to po mogućnosti na glavnom trgu u Zagrebu da ga svi vide i pljuju u prolazu.

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #5 : 25-02-2008, 22:42:21 »
To su svećenici krivi a ne zakon. Dobro ovdje svi znamo da vlada liže dupe ovom popovima jer su oni strašno jak lobi u državi i jedan drugome mije ruke kad se boje da ne dojđu opet komunjare na vlast. Sve je to mućka sa tim popom i za takve nema nikakve pravde osim javnog linća al doslovce, privezati za stup srama i to po mogućnosti na glavnom trgu u Zagrebu da ga svi vide i pljuju u prolazu.

Ili u jedan zatvor strpati sve takve sa nekim seksualnim manijacima pa nek onda osjete kako je to kad........ (nakon stupa srama).

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #6 : 27-06-2008, 05:37:13 »
koji zatvor kad ga osude ali baš osude dokazi i sve ostalo prbacuju ga u zatvor s helikopterom kojem ne radi hidraulika na teretnim vratima pa lagano isklizne ko govno negdje iznad nekog bad mader faking krša....nema razgovora nema ljudskih prava za takve samo likvidacija
korov se ćupa u korijenu a mogli bi tu najebat i pederi jer pedofilija je devijantni peder.E sad će netko reć pa neki ne vole dečkiće ma boli me rit sve u helikopter i dinara majka :violent; :rafal; :rafal;

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #7 : 29-06-2008, 23:54:51 »
DR No je baš radikalan, nije mu dosta rata pa bi još pucal po manijacima.Za kaj služe sudovi, za zajebanciju? Mora doć do reforme sudstva i da se umjesto 3 daje 30 g.Zakon, zar na tvojoj slici nije Bruce, stari dečkec u službi pravde?

Oznake:

Srodne Teme

Naslov / Autor Odgovora Zadnji post
0 Odgovora
7166 Hitova
Zadnji post 16-04-2008, 20:00:09
Zagreb-Forum