Autor Tema: Pederi,transvestiti i lezbače  (Posjeta: 28303 )

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • Spol: Muški
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
Odg: Pederi,transvestiti i lezbaće
« Odgovori #15 : 27-04-2007, 21:08:08 »
Kako vidim slabo vam ide, pa da pitam jeli ima među vama koji se prca u bulju ili koja lezbaća. Možda i koji tranvestit.
Pošto je to danas i ovih dana aktualna tema , a i pun kufer ih je u saboru, zanima me kakvi su vaši stavovi o tome. Treba li ih financirati kao udruge? Jesu li oni ugrožena vrsta? Da li trebaju imati ista prava kao heteroseksualni parovi? Što kažete na njihove demonstracije? >:)

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #16 : 27-04-2007, 21:55:41 »
Kako me nađe!! Ja nemam ništa protiv takvih kretena. Neka ljudi rade DOMA što žele.
Ali me smeta kada moraju paradirati po cesti i tražiti svoja prava. Ili recimo ima dosta tinejđera kojima je spika baliti se po cesti. Ajde, mlado ludo. Al kad vidim dva stara konja koji se drže za ruke digne mi se želudac. To su ljudi koji neznaju što raditi u životu i misle da se prosvjetljeni na neki način.
Financiranje? Pogotovo državno, odmah NE!! Pa što nema puno boljih i potrebnijih stvari koje se trebaju prije riješiti u Lijepoj našoj od pedera i lezbi? Koliko imamo samo sirotišta i nezbrinute djece kojom se trguje u Hrvatskoj? Što se nebi trebale takve stvari prije riješavati? A nakon toga školstvo, administracija pa znanost. Toliko mladih i starih mozgova u Hrvatskoj a oni svi van i tamo ih još podcjenjuju. Imam jednog znanca koji ima doktorat iz međunarodne ekonomije. Dobio je priznanje za najbolji doktorat u Njemaćkoj i naravo kod nas nema posla za njega. A za pedere i udrugu iskorak ima. Kao iskorak, oni su nešto napravili važno u životu!! Sa svima su podjelili to da su pederi i lezbe,
Još jednom, neke se doma jebe tko sa kim hoće ali netrebaju za to tražiti prava da rade javno. A pogotovo ne na brak. Pa kakav je to brak ili odgoj djeteta? Stavite se u poziciju malog ili male koja odrasta u takvom okruženju a nema takve sklonosti. Katastrofa... Bolje da taj novac ulože u kvalitetnija prihvatišta i ustanove.
Dobro im je rekao Rojs, tko nema vatrogasno crijevo u gaćama..

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #17 : 28-04-2007, 00:55:05 »
Queer fest je sad u ZG...
to nisu lezilebovići i snobovi nego drukčiji....
Tak u rođeni, transrodni i bla bla bla...
jebga ljudi su na neki način drukčiji...
Iskorak je OK udruga jer se bore protiv istih prava kao heteroseksualni parovi.
Znači oni su protiv usvajanja djece....
a sa ostalim se uglavnom slažem...
nema love, nema glađenja po guzici, i nema žvaljenja po ulici...
a što rade doma u 4 zida njihova stvar....

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #18 : 30-04-2007, 17:14:18 »
ja sam vec reka prije svoje misljenje ali sam protiv u svakom pogledu i protiv onoga i u 4 zida jer ce kadtad to tit prenit na ulicu i na drugoga...tu zarazu triba u korjenu srizat i ljecit...ja bi ih u karantenu da se ne siri

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #19 : 30-04-2007, 22:49:23 »
ja sam vec reka prije svoje misljenje ali sam protiv u svakom pogledu i protiv onoga i u 4 zida jer ce kadtad to tit prenit na ulicu i na drugoga...tu zarazu triba u korjenu srizat i ljecit...ja bi ih u karantenu da se ne siri
Po tom pitanju su bili rimljani najbolji. Nema bolesnih i nemoćnih na ulici. A to su malo bolesni ljudi.

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #20 : 01-05-2007, 18:51:14 »
 A ne,triba pustit epideemiju neka se siri i onda kada postane gusto,onda svi pizde,jegiga ko je moga raacunat da ce se toliko prosirit...e prosirit ce se i bit ce za popizdit problem ali ebe mi se,s time ce se buduce generacije nosit ako i oni nebudu skrenili a oce...

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
Odg: Pederi,transvestiti i lezbače
« Odgovori #21 : 19-05-2007, 17:30:10 »
Prije nekih tri četiri godine neki tip je radio s menom. Ono, dečko ok, malo tih, povučen ali je uvijek bio raspoložen za pivicu i rakiju pa smo si bili ok. Rekao mi je da ima samo sestru. Čak sam ju i poznao, luda ko šiba (al u negativnom smislu). Dao je otkaz, ima već tri godine. Danas sam sasvim slučajno saznao da ima i brata transverstita. Ali je otišao u ZG jer nije mogao biti ovdje. Vjerovatno pritisak okoline. Tamo pleše u nekom klubu. Meni je bed što sam saznao na ovakav način, i mislim da je i njemu još veći.
Vjerojatno mu je bilo lakše zanijekati ga nego reći kad zna moje stavove o tome.
Ja osobno ne volim takve ljude(transverstite) i fakat bi mi bio bed da mi je brat jedan.. ;banghead:

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #22 : 05-07-2007, 09:13:03 »
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/1215623/index.do?show=all
04.07.2007 14:35
Zagreb pride: 'Neka se policija suzdrži od požurivanja i naguravanja sudionika povorke'

ZAGREB - Tema je ovogodišnje manifestacije "Zagreb pride 2007", ćiji će sudionici u povorci proći zagrebaćkim ulicama u subotu, 7. srpnja, pravo seksualnih i rodnih manjina na "vidljivost" u društvu i izražavanje identiteta bez straha da će biti odbačeni, diskriminirani ili zlostavljani.

"Povorkom ponosa" želimo porućiti sugrađanima da je izražavanje vlastitog identiteta ljudsko i građansko pravo koje zakon jamći svima, ali naše društvo uskraćuje to pravo seksualnim manjinama, kazao je na današnjoj konferenciji za novinare Franko Dota, jedan od članova organizacijskog odbora "Zagreb Pridea".

"Zagreb pride" održava se ove godine uz logistićku potporu Queer Zagreba i još 39 organizacija i neformalnih grupa iz Hrvatske i svijeta, a uz centralnu povorku priređuju se okrugli stol, filmske projekcije i druga zbivanja.

Okupljanje dvjestotinjak sudionika "povorke ponosa" lezbijske, gej, biseksualne, transrodne, transeksualne i queer (LGBTIQ) populacije poćet će u 11,30 sati na Trgu maršala Tita, odakle kreću preko Masarykove, Tesline ulice i Zrinjevca do Trga bana Jelaćića, gdje će organizatori pročitati proglas s ovogodišnjim zahtjevima.

Povorka završava na Cvjetnom trgu, na kojemu se održava glazbeni i zabavni program te obraćanje sudionicima.

"Za razliku od prethodnih godina, policija je ove godine u pregovorima oko organiziranja Pridea bila izrazito susretljiva, pa ih molimo da se suzdrže od prevelike zaštitne opreme te požurivanja i naguravanja sudionika povorke, kako je to radila ranijih godina", kazao je ćlan organizacijskog odbora Marko Jurćić.

Organizatori su osigurali 20 svojih zaštitara te još 20 iz privatne zaštitarske tvrtke, pa smatraju da građanima treba omogućiti slobodno kretanje i prilaz skupu iz Bogovićeve ulice, te da nema razloga za prejake mjere osiguranja.

Ističu kako je potporu Prideu uputilo tristotinjak javnih osoba, među kojima i Predsjednik Republike Stjepan Mesić, predsjednica Vladina ureda za ljudska prava Helena Štimac Radin, predsjednica saborskog Odbora za ravnopravnost spolova Gordana Sobol i drugi, a sudjelovanje u povorci najavile su, među ostalim, potpredsjednica Sabora Vesna Pusić te pravobraniteljica za ravnopravnost spolova Gordana Lukać Koritnik.

Na novinarski upit da komentira protivljenje nekih vjerskih zajednica promicanju prava homoseksualaca Dota je kazao da su organizatori Pridea građanska inicijativa koja se zalaže za poštivanje naćela laićke države u kojoj svi imaju jednako pravo na izražavanje svojeg mišljenja i javno okupljanje koje mora biti nenasilno.

Kao poćetak ovogodišnjeg "Zagreb-pride" jutros su na Trgu bana Jelaćića podignute četiri zastave duginih boja, simbola LGBTIQ pokreta, koje će tamo ostati do kraja subotnje manifestacije.

(Hina)

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #23 : 05-07-2007, 09:41:19 »
Ma fantastićno!

Ovo je jedan od dokaza da je ovaj svijet prošvinkao. Idem kupiti parcele na Mjesecu i Marsu...

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #24 : 05-07-2007, 10:10:17 »
Jebo ih onaj ko im dopusti bilo kakva okupljanja i javno iznošenje svoje nastranosti.
I ja volim pičku pa ne odam po ulici i javno to ne iznosim.Briga me ako se tucaju sa svojim roditeljima,braćom i sestrama,ali ne želim to javno gledati i slušati o tome.

I moja žena je peder.......voli muške ! :)

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #25 : 07-07-2007, 21:16:29 »
Zanima me jeli ovo istina na http://www.gay.hr/Ishmael ?

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #26 : 07-07-2007, 21:57:13 »
Zanima me jeli ovo istina na http://www.gay.hr/Ishmael ?

au sunce ti ljubim!!!

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #27 : 07-07-2007, 22:57:07 »
au sunce ti ljubim!!!
Ja se zaćudio i nije mi bistro. Ne smeta to baš meni onako direktno ako je to istina i ako je to on, ali ne okrećem leđa.

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #28 : 07-07-2007, 23:25:30 »
Ja se zaćudio i nije mi bistro. Ne smeta to baš meni onako direktno ako je to istina i ako je to on, ali ne okrećem leđa.
tako je, dok me gleda u oći nema frke,ali nema tapšanja po ramenu(ruku išćupam iz kuka)i prevrtanja očima u stilu filmskih diva 50-tih god. ::) .A čemu se više danas čovjek treba ćuditi?Još malo pa će pedofilija i incest postati normalna stvar!Eto kako je krenulo nebi se ni tome zaćudio!

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #29 : 08-07-2007, 05:45:59 »
Kako to lijepo rješavaju naši susjedi u srbiji
<a href="http://www.youtube.com/v/YOaZK-GOEuk" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/YOaZK-GOEuk</a>

Oznake: