Autor Tema: Bolnice, rađaone, skrb  (Posjeta: 6624 )

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
Bolnice, rađaone, skrb
« : 22-05-2007, 10:22:04 »
Komentari o bolnicama, ambulantama, rađaonama, postporođajnoj skrbi u istima.

Komentari, kritike, sve...

možda bi bilo bolje da ovo neka cura vodi, ali ni ja se ne bojim ovih tema.  +::top;

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
  • Spol: Ženski
Odg: Bolnice, rađaone, skrb
« Odgovori #1 : 22-05-2007, 11:21:48 »
pohvale kbc Rijeka ginekoloskoj polikliniki a pljuvanje po gin. ordinaciji doktorice Manestar u crikvenici
http://nasatockica.blog.hr

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #2 : 22-05-2007, 12:06:26 »
pohvale kbc Rijeka ginekoloskoj polikliniki a pljuvanje po gin. ordinaciji doktorice Manestar u crikvenici
http://nasatockica.blog.hr

Da, čuo sam da Rijeka ima jaki centar za porodiljstvo.

Ja imam samo riječi pohvale za rađaonu u Zagrebaćkoj Petrovoj. I sa prvim djetetom i sa sada našim Markom.

I ovim putem im se zahvaljujem.

Ali, odjel babinjača im baš nije na nivou. Sarkastićne sestre tamo rade sve samo ne kako treba. Naravno, svaka ćast iznimkama, ali većina pojede iznimke

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #3 : 22-05-2007, 12:54:12 »
moja dva su se rodila u koprivnici sta se tice osobja kolko tolko su uredu ali sta se ostalih stvari tice smestaja itd jako poraznoi na nivoju ipred 30 let
a sta se tice djecjeg odjela (bio mi je srednji sa 10 meseci tam jad i bjeda da sam znao kako ce mu bit nebi ga ostavio tamo
nazalost sve je to povezano sa novcima pa i kvaliteta zdravstva

Da, to si potpuno u pravu.

Ja sam još prije rođenja rekao svojoj dragoj da nema tih novaca koje bih platio, a da mi tu u Zagrebu ima privatna klinika za porode, pa da budem 100% siguran da će porod proći OK. No takve klinike kod nas za sada nema. Koliko ćujem, gradi se nešto...

no, učinili smo sve što smo mogli u ovim uvjetima. Išli na tećaj za trudnice, pa sam na porodu bio i ja, pa te doktori ipak malo drugačije gledaju. Mislim da je to bila odlićna odluka.

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #4 : 22-05-2007, 13:53:11 »
svaka cast sa prvim sam jos radio vani a sa drugim sam moro ostat doma radi ostalih tako da sam to propustio
mozda sam ponekad prekritican za nase sluzbe jer sve vreme usporedujem sa tim kako je to funkcioniralo kod mene
 a i sadasnje stvari koje dozivljavamo na kontrolama za klinca (opo mu gol na glavu u skoli) povreda kraljeznice nasrecu ne sa najstrasnijim posljedicam
sve jako neorganizirano i nedosljedno

Uh, nezgodna ozljeda. Glavno da se nije desilo najgore... hvala Bogu.

Ma opće zdravstvo kod nas je u komi, to bez daljnjega. Zašto jednostavno ne stave socijalno po želji. P ko neće lijepo te novce uplaćuje u privatno osiguranje za cijelu obitelj.

(Ne moraš mi odgovarat zašto ne možeš ne plaćati socijalno, jasno je to meni - država bez gospodarstva mora nekako namaknuti pare.)

Tužno je to kod nas

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #5 : 22-05-2007, 14:18:14 »
ova dodatna osiguranja su kod nas jos jako nedorecena i slabo organizirana ja dok sam si placo dodatno osiguranje nisam trbo imat niti kune uzepu za otic doktoru u bolnicu ili apoteku a ovde placas a koristi od toga nema
privatno zdravsto bi trebala bit nadogradnja osnovnog koje financira drzava pa ko hoce bolju kvalitetu i komfor normalno je da plati ali osnovno nebi smelo zaostajat po strucnosti nista

Da, tu si potpuno u pravu.

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #6 : 22-05-2007, 15:00:41 »
jos nas budu proglasili babama okupirali smo zensku temu

Neka smo, nek se probije led.

A da i to vidim jednom, kako je pisati u ženskom kutku :)

Oznake: