Autor Tema: ŽABA  (Posjeta: 4264 )

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
  • Spol: Muški
ŽABA
« : 11-03-2007, 14:42:50 »
dakle naša draga ŽABA mi je opet danas digla tlak.
Naime, imam posebnu politiku kupovanja plastikom i u novčaniku imam za hitne cigarete i poneku kavu.
Elem, žena i ja smo odlućili danas prošetati do britanca na kavu.
Usput kupiti cigarete, novine, i malo buljiti u ljude.
dolazim na bankomat ŽABE da bih dignuo sto kuna, ali avaj bankomati naše najveće banke isplaćuju odnosno zaokružuju na minimalno 200 kuna.
No dobro dižem 200 kuna, uz pas mater.
Hodam tako dalje, i prolazim kraj bankomata neke druge banke, i reko baš da probam kak će mi na karticu ŽABE dati lovu.
Je dao mi je sto kuna, znači nema zaokruživanja.
Ali ima caka, plaća se provizija, minimalno deset kuna.
Najgore od svega tu proviziju ne uzima banka di ste digli lovu, nego draga naša ŽABA.
Dobro ja uvjek imam love pa me baš briga za sto ili dvjesto kuna, no ima ljudi koji imaju pemzije ili plaće mizernih soma kuna, i na računu im teoretski ostane zadnjih sto kuna kojih im ŽABA ne dozvoljava dignuti, jer zaokružuju na 200.
Pa tužni naš pemzić, ide na bankomat druge banke i plaća proviziju 10 kuna, što mu je kruh i mlijeko za jedan dan.....A sve zbog lopovske politike naše drage ŽABE!
A udruga za zaštitu potrošača, jer klijenti banaka su također potrošači, hm rade li oni što uopće?

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
  • Spol: Ženski
Odg: ŽABA
« Odgovori #1 : 11-03-2007, 15:17:49 »
a nekada si mogao na bankomatu zag, banke dignuti i 50 kuna, a sad nista, zaokruzuj

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
Vidiš da nerade i da su u prešutnom dogovoru sa svima koji pljačkaju državu i narod.
Stranica je postavljena samo reda radi. Ali plaće su im redovite i idu od našeg poreza.
Jeb. mi se za Udrugu potrošača, sam istjeram pravdu, pa makar i silom. Platim nekad i kaznu koju, ali vrlo rijetko. Ne dam se krasti.

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #3 : 11-03-2007, 15:31:33 »
Može se i sada ali ako oni ostanu bez pedesetica na bankomatu onda ti neće dati 100 nego 200kn minimalno za dići
nisi u pravu, možda je kod tebe to tako koji imaš studentski model, kod nas malo "bogatijih" je to drukčije..
lopovska posla...
inače kao obrtnik nemam pravo na minus na tekućem, dok moji radnici imaju...
blesava država do kraja...

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #4 : 11-03-2007, 15:39:18 »
ma odvratna mi je ta zag, banka ja imam onaj ljubicasti paket mjesecno mi skidaju 40 kuna, ah da kada sam se zaposlila u sadasnjoj firmi oni su uvjetovali da mozemo primati placu samo preko zagrebacke banke.Da li su to smijeli posto smo primorsko gor regija mi smo njurgali i sad su nam odobrili rajfajzen i erste banku za placu, ja smatram da su narusili nasa prava, zasto ne mogu birati banku koju ja zelim za moj osobni dohodak

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #5 : 11-03-2007, 15:41:59 »
ma odvratna mi je ta zag, banka ja imam onaj ljubicasti paket mjesecno mi skidaju 40 kuna, ah da kada sam se zaposlila u sadasnjoj firmi oni su uvjetovali da mozemo primati placu samo preko zagrebacke banke.Da li su to smijeli posto smo primorsko gor regija mi smo njurgali i sad su nam odobrili rajfajzen i erste banku za placu, ja smatram da su narusili nasa prava, zasto ne mogu birati banku koju ja zelim za moj osobni dohodak
protuzakonito je da ti firma određuje di primaš plaću...
ti možeš izabrati ako baš hoćeš i Osjećku banku, oni ti moraju isplaćivati plaću na tu banku....

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #6 : 11-03-2007, 15:47:19 »
A VIDIS OVI IDIOTI U MOJOJ FIRMI MI TO NE DOZVOLJAVAJU ZELJELA SAM NA PRIVREDNU A DOBILA SAM NEGATIVNI ODGOVOR U FIRMI NEMOZE, PRIJE TRI GODINE MOGLA JE SAMO ZAG. BANKA A SAD SU UVELI ERSTE I RAJFAJZEN

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #7 : 11-03-2007, 15:54:01 »
A VIDIS OVI IDIOTI U MOJOJ FIRMI MI TO NE DOZVOLJAVAJU ZELJELA SAM NA PRIVREDNU A DOBILA SAM NEGATIVNI ODGOVOR U FIRMI NEMOZE, PRIJE TRI GODINE MOGLA JE SAMO ZAG. BANKA A SAD SU UVELI ERSTE I RAJFAJZEN
a pa ti dođeš sa karticom privredne i kažeš žao mi je imam samo tu karticu.
Ak ti daju otkaz, znaš da koliko sjediš doma plaća ide...
no vjeruj mi bolje da nisi u PBZ, čitaj prevarantskoj banci Zagreb, o njima spremam poseban slijed...
jedino je u PBZ-eu dobra Amex kartica, ostalo je sve shit......
uf sorry... pa ja sam skoro moćan ko supermen...

Oznake: