Autor Tema: Loše iskustvo sa RBA bankom  (Posjeta: 11812 )

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • Spol: Muški
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
Odg: Loše iskustvo sa RBA bankom
« Odgovori #15 : 06-09-2008, 20:49:13 »
e, vidiš, osobno ne cijenim nikakvu izjavu kod bilježnika, jer je to tuđmanovo maslo da se zgrabi što veća lova i dok sam punoljetan, svjestan i sve ostalo, onda je dovoljan moj potpis, a službenici bilo koje banke ili ustanove meni ispunjavaju sve formulare, dok je meni samo ostalo da potpišem.
Moraš malo na pas mater i dok čekaš u redu odjebati onog portira i službenicu da ne prkose kurcu i neka rade svoj posao.
Dok god šutiš svi te jebu (tako su i mene), no sad je samo smješak, jest da je na silu, no ja sam zadovoljan.

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #16 : 16-09-2008, 14:36:35 »
Evo novih njesra glede RBA banke to se u današnje vrijeme jednostavno nemože zamisliti, da ti za jednu potvrdu "da sam zatvorio tekući račun u cijelosti" koji trebam odnijeti u Mirovinsko mora čekati 3-4tjedna. :eek:

Ovo da nije istinito mislio bi da da sam gledao neki SF film ali eto događa se u "lijepoj našoj, ali tako nam i treba kad smo sve prodali-pa i dupe i sad nas je** tko god stigne".
Jednostavno sam morao ovo iznijeti ovdje jer što dalje kad vidim reklamu "podvućeno žutim s RBA logom" potjera me na WC da oproste ljudi i dođe mi muka šta se sve i na koji način dešava.Poslao mail na adresu RBA i zamisli zove me osobni bankar iz OS da mi objasni proceduru, a ja mislio javit će se neko iz ZG pa da ga upitam čemu takva zavrzlama jer je to neshvatljivo u današnje vrijeme informatizacije??? ili smo još u srednjem vijeku(gdje nam je i mjesto izgleda). :bang:

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #17 : 18-09-2008, 20:09:47 »
Evo nakon nekih cca 8 dana konačno sam dobio potvrdu i odnijeo u mirovinsko i s time raskrstio sa RBA bankom
za sva vremena "konačno" kad su me nazvali iz banke ostao sam zatećen jer mi je rećeno da se treba čekati 3-4 tj. ali
izgleda da su požurili :cerek: THE END :-)

Offline Zagreb-Forum

• Tek počeo
« Odgovori #18 : 30-09-2011, 17:57:28 »
RBA je katastrofa, jako lose iskustvo

Oznake:

Srodne Teme

Naslov / Autor Odgovora Zadnji post
11 Odgovora
8831 Hitova
Zadnji post 10-04-2008, 23:14:54