Autor Tema: Moje iskustvo s VIPom  (Posjeta: 13124 )

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • Spol: Muški
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
Odg: Moje iskustvo s VIPom i kakva je to gamad
« Odgovori #15 : 10-09-2009, 20:52:51 »
pa newbi smjeli prodati, ali kod nas u banana republjik je sve moguće.
Evo ja sam za novu kuću prije godinu dana kupio novu liniju, novi broj i sve novo na ženu, a da mi služi samo kao zlu ne trebalo ako nešto krepa na jednoj liniji i da imam za primanje faksa, tako da se ne jebem s jednom linijom.

Malo malo zvoni telefon i traže kurjaka, jebo ih kurjak, a saznao sam da je taj dužan ko i ova država i tip promjenio broj, a meni uvalili njegov.
Pisao sam, žalio se, ali očigledno ništa dok ne dođem, osobno tamo , jer me ovi mladi očigledno ne poznaju.

Offline Zagreb-Forum

• Mladi član
« Odgovori #16 : 11-09-2009, 12:38:49 »
Odmah piši žalbu HAT-u i reci o čemu se radi kao i da si pretrpio raznorazna uznemiravanja glede prijašnjeg korištenja tog broja kao i uvrede na tvoj račun jer ti je prodan broj(i još djetetu) koji je netko koristio (i očito je opasan po okolinu) :batina: tako da cijelo vrijeme trpiš nanesenu štetu i maltretiranje te prijavi i policiji.

Nabacaj sve drvlje i kamenje što se sjetiš i imaš u dvorišču i okolo odmah udri u glavu ali pametno.
Prouči malo i ovaj pravilnik:Pravilnik o prenosivosti broja koji je izdala hrvatska agencija za poštu i elektroničke komunikacije
Ima dobrih stvari u članku.

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #17 : 11-09-2009, 18:49:23 »
Budem to proučio ali ne danas, danas je petak na veče i več je krenulo zagrijavanje za vikend.
Gdje su oni ebeni smajlići koji drže kriglu piva u rukama  :confused:

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Korabljoni Sekretar
Odg: Moje iskustvo s VIPom
« Odgovori #18 : 19-09-2009, 14:43:41 »
@t-arrow: Head of Marketing Communications at VIPnet d.o.o.

Znam ovo što si naveo, @maximus. Nego, pitam se da li je u srodstvu s onim vještačkim generalom, koji nosi isto prezime, a nevin čami u zatvoru, jadan!? Ako su u srodstvu, onda to upućuje na mehanizam kojim se - VIP ili VIPnet hijena održava na hrvatskoj sceni!
1 MB data prijenosa, VIP mobile internet
Cijena 90 kuna s uključenim pdv-om!
Vaš VIP
Sve za vas!
Poslanica @VIPnet

Izlupežali ste Hrvatsku i njene građane bjesomučnije nego što su to činili janjičari u doba otomanskog carstva, u pograničnim krajevima.

Abe majkata u pička da vi ja ebam! Pička vi mater sve da vi umre i sve da vi ebam! Ama na kurov site vaka ke završite pička vi mater! Ima ušte mnogu kako ja - krvta da vi ja ebam! Krv vi ebam! Od koga site, kako se prezivate, majkata da vi ja ebam na mrtvo!

:auuuu
« Zadnja izmjena: 19-09-2009, 16:02:25 t-arrow »

Oznake:

Srodne Teme

Naslov / Autor Odgovora Zadnji post
11 Odgovora
8889 Hitova
Zadnji post 10-04-2008, 23:14:54
Zagreb-Forum
18 Odgovora
11890 Hitova
Zadnji post 30-09-2011, 17:57:28