Autor Tema: Javne osobe koje podržavaju gay parade  (Posjeta: 8803 )

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • Spol: Muški
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
Javne osobe koje podržavaju gay parade
« : 30-05-2010, 20:00:15 »

Od javnih osoba na Prideovima u Zagrebu podršku su svojim prisustvom     dale slijedeće osobe: Šime Lučin (SDP,   tada ministar unutarnjih poslova), Vesna   Pusić (HNS), Furio Radin   (saborski   zastupnik talijanske manjine i predsjednik Odbora za ljudska   prava i   prava nacionalnih manjina) i supruga Helena   Štimac - Radin   (predstojnica Vladina ureda za ravnopravnost   spolova), Jelka Glumičić     (aktivistica za ljudska prava iz Karlovca, nominirana za Nobelovu     nagradu za mir), Andrea Feldman   (2002   članica LS-a), supruga premijera iz 2002. Ivice   Račana - Dijana   Pleština   (savjetnica u MVPEI), Godana   Lukač-Koritnik (pravobraniteljica za   ravnopravnost spolova), Juan Pablo   Ordonez (do   2002 visoki povjerenik za ljudska prava UN-a.),   Drago Pilsel (teolog   i novinar Index.hr portala   i Novog   lista - voditelj prvog Pridea), Vesna Teršelič     (aktivistica za ljudska prava, nominirana za Nobelovu nagradu za mir,   voditeljica   prvog Pride-a), Vilim Herman   (2002 zastupnik HSLS-a, kasnije LIBRA-e, sada SBHS), Mario   Kovač (redatelj koji međutim nije   stigao sudjelovati na prvom   Pride-i i voditi ga, jer je netom prije   okupljanja, na Kvaternikovom   trgu, pretučen i opljačkan), Ida Prester (pjevačica i TV voditeljica),     Äurđa Adlešić (HSLS, 2002 predsjednica saborskog   odbora za nacionalnu   sigurnost), Nina Violić (glumica, voditeljica trećeg     Pride-a), Igor   Hajdarhodžić   (glumac), redateljica Snježana Banović i redatelj   Krešimir Dolenčić, Sanja Sarnavka   (feministkinja;   B.a.B.e), Silvana   Menđušić   (novinarka), Petar Luković (novinar), Borivoj   Radaković   (književnik), Vesna Kesić     (feministkinja, Zeleni za Zagreb), Biljana Kašić   (feministkinja,   koordinatorica Ženskih   studija), Neva Tölle (Autonomna   ženska kuća),   predstavnici/ce Zelenih   Dalmacije, Zelena akcija,   Prijatelji   životinja,   Lezbijska organizacija Rijeka - (LORI), Zelene ljevice, Zoran Oštrić     (eko-aktivist), forum mladih SDP-a), Iva Prpić (SDP-ova   članica Gradske skupštine), Dražen Šimleša     (sociolog, antiglobalist), Zoran Pusić   (predsjednik   Građanskog odbora za ljudska prava), Vladimir   Stojsavljević   (pročelnik zagrebačkog Gradskog   ureda iz 2003.).
Podršku Zagreb Prideu su između brojnih   organizacija slali i   zagrebački gradonačelnik Milan Bandić, Maja Vučić   (pjevačica   grupe Divas i TV   voditeljica),   Milorad Pupovac (Srpski   demokratski forum),   te Ured Predsjednika RH.
« Zadnja izmjena: 11-07-2010, 20:56:17 Mihacâ„¢ »

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Korabljoni Sekretar
Odg: Javne osobe koje podržavaju gay parade
« Odgovori #1 : 05-07-2010, 21:46:32 »

Od javnih osoba na Prideovima u Zagrebu podršku su svojim prisustvom dale slijedeće osobe:  ... ....

To su javne osobe od kurca! Mogu se i jebat s njima, kad im toliko pašu takve 'homo' tjelesne naslade! Ta pederska okupljanja i podršku istima koriste kako bi se hvalili da im je država demokratska.  A kada protestuju radnici i seljaci ili studenti to ih ne zanima, nego naprotiv huškaju miliciju na njih, uglavnom!
« Zadnja izmjena: 05-07-2010, 21:51:07 t-arrow »

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #2 : 06-07-2010, 16:20:18 »
Da Bog da svim javnim osobama koje podržavaju gay parade sin doveo zeta a kći snaju u kuću.

P.S. Dali se može maknuti ona fotka "vodeno hlađenje" da se baš ne vidi kad otvorim forum?
Naravno i ostale fotke sličnog sadržaja.

Offline Zagreb-Forum

• MAX-korisnik
  • © ΘRIGINAL PRΘFILE ®
« Odgovori #3 : 06-07-2010, 18:35:35 »
P.S. Dali se može maknuti ona fotka "vodeno hlađenje" da se baš ne vidi kad otvorim forum?
Naravno i ostale fotke sličnog sadržaja.
:cerek :cerek

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
« Odgovori #4 : 07-07-2010, 09:32:25 »
i ja rado nebih gledao tu sliku kod otvaranja foruma.....
ak već priječimo stavljanje ne primjerenog sadržaja na forum, mislim da to treba maknuti....

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Korabljoni Sekretar
Još jedan vid anomalije i perverzije
« Odgovori #5 : 11-07-2010, 18:15:57 »
Što mislite o OVOM ŠTO PIŠE U NOVINAMA?

Stavio sam ovdje da ne otvaram novi thread...
Ne vjerujem da je ovo uopće moguće, odnosno izvedivo!

Dakle, da čujem vaše stavove!?
« Zadnja izmjena: 11-07-2010, 19:14:54 t-arrow »

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
« Odgovori #6 : 11-07-2010, 20:40:49 »
Mislim da ovo ne spada ovdje i da zaslužuje posebnu temu, promjena spola.
Nisam nikada o ovome nešto posebno razmišljao jer do sada sam mislio da se to događe negdje daleko u bijelom svijetu, pogotovo u Tajlandu.
Iz toga razloga trenutno nemam nikakav određeni stav.
Zanimljiva mi je ona rečenica gdje se Tomislav boji da nakon operacije bude nešto što nije niti žena niti muškarac.

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Korabljoni Sekretar
« Odgovori #7 : 11-07-2010, 20:55:51 »
Mislim da ovo ne spada ovdje i da zaslužuje posebnu temu, promjena spola.

Znam da ne spada ovdje, ali se nisam odlučio otvarati novu temu o ovome jer nisam bio siguran da će vas zanimati. Osim tog ja ne vjerujem da je ovo moguće. Zamisli, izvadiš zub na zubnoj kirurgiji i treba par mjeseci da zaraste rupa. A po ovome piskaranju ispada -  "tip otišao u Tajland petnaestak dana, odrezali mu falos i vratio se raditi ka' Maja, donio biskvite...," kao da se ništa nije desilo!!!

Ma daj, pizdarija obična!
« Zadnja izmjena: 11-07-2010, 21:06:54 t-arrow »

Offline Zagreb-Forum

• EX Korisnik
Odg: Još jedan vid anomalije i perverzije
« Odgovori #8 : 12-07-2010, 13:43:51 »
Što mislite o OVOM ŠTO PIŠE U NOVINAMA?

Stavio sam ovdje da ne otvaram novi thread...
Ne vjerujem da je ovo uopće moguće, odnosno izvedivo!

Dakle, da čujem vaše stavove!?
kakve stavove?
ima ljudi koji se ne osjećaju ugodno u svome tjelu i svome trenutnom spolu.
To je ozbiljan poremećaj.
I normalno da nije žena, nego ima samo ženske atribute.
Ta operacija se izvodi već desetlječima, i neznam kaj se čudiš, zapravo znam kaj se čudiš, ti si ono glasač HDZ-ea pa malo teže kužiš........
a to kaj ti vjeruješ sve kaj piše u novinama je osobno tvoj problem.,.... mislim priča o operaciji je vjerodostojna, ali način pisanja kao da je to vađenje zuba..
pa nek novinar ode na tu operaciju pa bu malo bolje informiran....
e das i stvarno neznam kakve ovo ima veze sa homosexualizmom......
« Zadnja izmjena: 12-07-2010, 13:54:24 Azriel »

Offline Zagreb-Forum

• Stari Korisnik
  • Korabljoni Sekretar
Odg: Još jedan vid anomalije i perverzije
« Odgovori #9 : 12-07-2010, 18:05:04 »
kakve stavove? ... To je ozbiljan poremećaj... i neznam kaj se čudiš, zapravo znam kaj se čudiš, ti si ono glasač HDZ-ea pa malo teže kužiš... a to kaj ti vjeruješ sve kaj piše u novinama je osobno tvoj problem... mislim priča o operaciji je vjerodostojna, ali način pisanja kao da je to vađenje zuba... e das i stvarno neznam kakve ovo ima veze sa homosexualizmom...

Joj, jebemliga, čitajući ovo tvoje prethodno - pomislio sam da si popio vina od palme, na nekoj Mokola tržnici u Africi. Pišeš kao da nikada nisi čito' Junaka našeg doba, niti čuo za njega. Stav je upravo ovo što si rekao  'ozbiljan poremećaj' (da sada ne ulazimo u definicije psihologije). Glede tog stava, ovo ima veze i s homoseksualnošću, jer  i jedno i drugo spada u POREMEĆAJE. A nepotpuno je pisati o nečemu na način da se ne osvrnemo malo šire okolo teme...

Ili more'bit, ti kao i HAD-ezejci držiš da homosex nije poremećaj?! Ako je tako - istupi s stavovima, da čujemo!
(Btw, ja sam davno ovdje na forumu kritizirao onog odbjeglog pederčinu, pa si zaključao temu).

« Zadnja izmjena: 12-07-2010, 18:41:59 t-arrow »

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #10 : 27-12-2010, 11:45:22 »
nisam javna osoba ali mislim si ako več neko hoče biti peder nek bude ali nek ne maše po centru Zagreba sa svoji usranim gačama , ima nas koji nismo mentalni bolesni , to se odnosi na njihove pompozne parade koji držim da su provokacija
« Zadnja izmjena: 27-12-2010, 13:21:33 ribolovac »

Offline Zagreb-Forum

• Početnik
« Odgovori #11 : 15-06-2018, 12:30:32 »

Oznake:

Srodne Teme

Naslov / Autor Odgovora Zadnji post
10 Odgovora
7699 Hitova
Zadnji post 09-03-2011, 19:41:15
Zagreb-Forum